تماس با تعمیرکار می‌تواند وقت‌گیر باشد. بااینکه اکثر فروشگاه‌های لوازم‌خانگی تعمیرکار را در زودترین زمان ممکن ارسال می‌کنند، ممکن است تا زمان دریافت قطعه‌ی موردنیاز برای دستگاه‌تان توده‌ای از لباس‌های نشسته در خانه جمع شده باشد. ازآنجایی‌که ماشین لباسشویی در اکثر خانه‌ها تقریباً روزانه مورداستفاده قرار می‌گیرد، برای جلوگیری از خرابی و تعمیرات پرهزینه باید به بهترین شکل ممکن از آن نگهداری کرد.

https://www.uplooder.net/img/image/32/81e2a64689925437b61a62b08c5caea3/appliance-repairman-in-lynn-ma.png

تعمیر لباسشویی آ.ا.گ

در دنیای امروز استفاده از ماشین لباسشویی بسیار پر اهمیت می باشد، اشخاص برای شستشوی لباس های خود و اینکه لباس های آن ها به خوبی شسته شود بدون اینکه آسیبی به تار و پود لباس وارد شود از ماشین لباسشویی استفاده می کنند که کیفیت بالایی داشته باشد، از همین رو به دنبال برند های با کیفیت در بازار هستند، یکی از این برند های معروف آ.ا.گ می باشد. لباسشویی نیز مانند سایر وسایل مصرفی با گذشت زمان نیازمند سرویس دوره ای و در صورت وم نیازمند تعمیر می باشد. تعمیر ماشین لباسشویی آ ا گدارای حساسیت بوده و در صورت بروز مشکل جدی بهتر است با یک متخصص م نمایید. در ادامه به شرح رایج ترین این مشکلات می پردازیم.


راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی

1- اگر ماشین لباسشویی تخلیه نکرد می تواند از  پمپ تخلیه باشد که معمولا یکی از مشکلات اصلی پمپ ها اینست که صدایی غیر معمول از حالت اولیه می دهد و یا می تواند شیلنگ لباسشویی هم شده باشد و باعث آن می شود که آب به خوبی تخلیه نشود.

2- اگر ماشین لباسشویی بعد از آب گیری کار نکند می تواند از المنت باشد. اگر المنت کار نکند بعد از آب گیری احتیاج به گرم کردن آب می باشد که اگر المنت ماشین لباسشویی خراب شود ماشین لباسشویی کار میکند و ثابت می ماند و لازم است که تکنیسین تعمیرات لباسشویی در محل حضور یابد.

3- اگر ماشین لباسشویی بعد از آبگیری و بعد از گرم کردن آب کار نکرد می تواند از موتور باشد که قادر به چپ و راست زدن دیگ نمی باشد.

4- اگر بعد از اتمام کار درب ماشین لباسشویی قفل شود و باز نشود، یعنی لباس ها در داخل لباسشویی گیر کرده که در بعضی از لباسشویی ها در قسمت پایین کنار دریچه پمپ تخلیه یک ضامن می باشد که می توان در مواقع ضروری  شمان را کشیده و درب را باز کرد و لباس ها را تخلیه کرد تا تکنیسین تعمیرات در محل حاضر شود و رفع عیب کند.

5- اگر لباسشویی آب بیش از حد و یا کمتر از حد معمول آبگیری کند، اشکال در قسمت هیدروستات ماشین لباسشویی می باشد. کار اصلی  هیدروستات تنظیم سطح آب می باشد که در لباسشویی ها مقدار آب لازم در دیگ توسط هیدروستات انجام میگیرد.

راه کار برای رفع صدا و لرزش لباسشویی:


 • باز کردن پیچ های حمل و نقل
 • ریگلاژ پایه ها و سفت کردن پیچ دوم پایه ها ( تنظیم پایه ها باید در مرحله خشک کن صورت بگیرید! )
 • در صورت ساییده شدن قسمت لاستیکی پایه، از پایه هایی با پهنای بیشتری با قوس مع استفاده شود.
 • برخورد پولی درام بایستی بیشتر مورد بررسی قرار گیرد.
 • فنرهای چیلیک از نظر طول و فشردگی بررسی شود. اندزه فنر ها از نظر کشیدگی بسیار مهم است، درصورت مغایرت با نوع فابرکیش تعویض شود.
 • نصب پد اسفنجی به اندازه 40×40 به قسمت داخلی بدنه که باعث حذف ارتعاش بدنه می شود.
 • عدم اتصال بدنه به یکدیگر که به وسیله جوش، برچ کاری، پی کاری انجام شده در صورت مشاهده ما مته سوراخ شده و پرچ کاری شود.
 • کمک های ماشین لباسشویی را در مرحله خشک کن با دست گرفته در صورت حذف صدا یا کاهش لرزش با نوع فابریک تعویض شود.
 • وزنه های تعادل از نظر شکستگی یا شل بودن بررسی شود.
 • ارتعاش لاستیک دور درب مناسب باشد.
 • نوع و مقدار البسه موجود در درام ماشین لباسشوییی یکی دیگر از عوامل صدا و لرزش ماشین لباسشویی است.
 • قبل از استارت ماشین لباسشویی دور موتور توسط کلید spin کاهش داده شود.
 • قسمت ذغال ها و کلکتور موتور از نظر سالم بودن بررسی شود چون عدم دور موتور یکپارچه باعث شوک به برد الکتریکی و لرزش ماشین لباسشویی می شود.
 • در زمان تست ماشین لباسشویی حتما قسمت سقف و پشتی در محل مربوط قرار گیرد چون هر دو قطعه یک نوع شاسی ماشین لباسشویی حساب می شود.

سرویس لباسشویی آ.ا.گ

سرویس لباسشویی آ.ا.گ باعث افزایش عمر آن و بهبود عملکرد آن می شود. بهتر است ماشین لباسشویی شما هر شش ماه یک مرتبه سرویس شود. سرویس دو.ره ای دستگاه باید حداقل هر شش ماه یک بار انجام شود تا باعث افزایش طول عمر دستگاه و افزایش راندمان بالای دستگاه شود. در صورت نیاز به متخصص حرفه ای جهت سرویس لباسشویی خود می توانید با متخصصین ما در ابرکاوان تماس حاصل نمایید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


روغن های صنعتی بازار روز Damini خرید بک لینک ارزان قوی - فروش بک لینک با کیفیت خرید بهترین ترازوی رادین ارامش ONLINE MUSIC تولید انواع توری مش و توری پرسی، میلگرد 10، رابیتس، توری حصاری، نبشی، مفتول 6yh5g5f6htg.parsablog.com اکسسوری