تعمیر ماشین لباسشویی یکی از موضوعات درد سرساز است که اگر به موقع اقدام نشود مجبور می شوید، زحمت شستشن لباس ها را خودتان به جان بخرید! تعمیرات ماشین لباسشویی در زمانی که دستگاه به مشکل برمی خورد امری جدی است! اما برای سرویس ماشین لباسشویی باید چه مواقعی اقدام نمود؟ شاید لباسشویی شما روشن نمی شود! یا شستشوی لباس ها با لرزش و صدای زیاد همراه است، شاید هم لباس هایتان بدون هیچ مشکلی شسته شده، منتها درب ماشین لباسشویی باز نمی شود! این موارد ممکن است در هر زمانی باعث دردسر شود. منتها برای تعمیر کردن ماشین لباسشویی از چه تعمیرکار و سرویسکاری استفاده کنید، حرف اول و آخر را در تضمین دستگاه شما می زند. ما نیز بر اساس این آیتم، قصد داریم راهکارهای نگهداری از ماشین لباسشویی و معرفی یک تعمیرکار حرفه ای لوازم خانگی را در قالب مطالب مهمی به شما ارائه دهیم.

https://www.uplooder.net/img/image/49/71a27bb5721500f3a9396abdcae0ed46/0-HsYULQQbzF23xQvY.jpg

راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی


1- اگر ماشین لباسشویی تخلیه نکرد می تواند از پمپ تخلیه باشد که معمولا یکی از مشکلات اصلی پمپ ها اینست که صدایی غیر معمول از حالت اولیه می دهد و یا می تواند شیلنگ لباسشویی هم شده باشد و باعث آن می شود که آب به خوبی تخلیه نشود.

2- اگر ماشین لباسشویی بعد از آب گیری کار نکند می تواند از المنت باشد. اگر المنت کار نکند بعد از آب گیری احتیاج به گرم کردن آب می باشد که اگر المنت ماشین لباسشویی خراب شود ماشین لباسشویی کار میکند و ثابت می ماند و لازم است که تکنیسین تعمیرات لباسشویی در محل حضور یابد.

3- اگر ماشین لباسشویی بعد از آبگیری و بعد از گرم کردن آب کار نکرد می تواند از موتور باشد که قادر به چپ و راست زدن دیگ نمی باشد.

4- اگر بعد از اتمام کار درب ماشین لباسشویی قفل شود و باز نشود، یعنی لباس ها در داخل لباسشویی گیر کرده که در بعضی از لباسشویی ها در قسمت پایین کنار دریچه پمپ تخلیه یک ضامن می باشد که می توان در مواقع ضروری شمان را کشیده و درب را باز کرد و لباس ها را تخلیه کرد تا تکنیسین تعمیرات در محل حاضر شود و رفع عیب کند.

5- اگر لباسشویی آب بیش از حد و یا کمتر از حد معمول آبگیری کند، اشکال در قسمت هیدروستات ماشین لباسشویی می باشد. کار اصلی هیدروستات تنظیم سطح آب می باشد که در لباسشویی ها مقدار آب لازم در دیگ توسط هیدروستات انجام میگیرد.

در دنیای امروز تعمیر ماشین لباسشویی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و از این رو باید به دست افراد متخصص سپرده شود. اگر جهت تعمیرات ماشین لباسشویی خود نیاز به افراد حرفه ای دارید،پیشنهاد ما به شما متخصصین مجرب در ابرکاوان است.

تعمیر و سرویس لباسشویی ایندزیت

سرویس ماشین لباسشویی ایندزیت از اقدامات مهم بوده که باعث بهبود عملکرد ماشین و افزایش طول عمر آن می شود. چنانچه شما هم برای نصب ماشین لباسشویی خود به دنبال افراد حرفه ای هستید می توانید با شماره های زیر تماس گرفته تا متخصصان ابرکاوان در زمان دلخواه به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

تماس با شماره 4 رقمی 1743
و یا با شماره 22244011 تماس حاصل فرمایید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


حقوقی_جزایی سردار دلها مهران جعفرخانی فتوبلاگ حسن بردال حکيم زين العابدين عسکري لشت نشايي گيلاني دیوارپوش چرمی جهان مارکت وبلاگ شعر قلم خسته دعا و سركتاب اسلامي قرآني 1211 علوی